AOP okna

Sharon

bottom_kalendar

První závod MMČR se blíží

obrazek 3.-4.5.2008 startuje seriál Mezinárodního mistrovství České republiky prvním závodem v Přerově. V sekci ke stažení jsou Zvláštní ustanovení. Průběžně vás budeme informovat o přihlášených jezdcích.

Autoklub Přerov

Tomáš Baloun | 22.4.2008 Út 22:38 | autokros | 14 komentářů

Druhý závod ME Murca

obrazek 19.-20.4.2008 pokračovali závody ME v portugalské Murce. Druhý závod vyhráli:D1-Nerius Naujokaitis z Litvy. D3A Ladislav Hanák z České republiky a D3 Bernd Stubbe z Německa.

Videa z Murcy

Tomáš Baloun | 17.4.2008 Čt 08:35 | autokros | 211 komentářů

První závod RB v Přibicích

obrazekV sobotu 19. a v neděli 20. dubna se v Přibicích u Pohořelic jede závod Racer buggy. Doufáme, že se zde objeví i noví jezdci ve všech kategoriích. Ty jsou vypsány pro třídy do 160ccm ( od 5ti do osmi let), 125 ccm ( 6 – 12 let) a nakonec do 250ccm 8 – 15 let.

Tomáš Baloun | 15.4.2008 Út 06:27 | autokros | 2 komentáře

První závod ME v Portugalsku

obrazekO víkendu byl zahájen seriál ME v autokrosu v Portugalsku, ve městečku Villa Nova de Foz Coa. Sešla se zde poměrně slušná konkurence 58 jezdců ze 12 zemí Evropy. V D1 cestovních vozů startovalo 18 jezdců a naše republika byla zastoupena 2 jezdci. Již tradičně startoval v této divizi Ladislav Brožek a nováček této divize Václav Fejfar z AK Nová Paka s vozem Škoda Fabia.

Tomáš Baloun | 14.4.2008 Po 17:20 | autokros | 56 komentářů

Rozhovor s Markem Stloukalem

obrazek Jak se těšíte na novou sezonu?

-Samozřejmě ano, protože pojedu s novým autem. Kdybych se netěšil, tak bych tady nebyl.

Tomáš Baloun | 13.4.2008 Ne 18:02 | autokros | 6 komentářů

Portugalsko

obrazekKvůli sluníčku, které oslňovalo jezdce je první runda čtyřlitrů přesunuta na zítra ráno.

Neoficiálně – Fejfar, Hanák a Svoboda vyhráli své rozjížďky, Musil udělal motor.

.

Pepa Špaček | 12.4.2008 So 21:10 | autokros | 22 komentářů

ME Faz Goa- Portugalsko

obrazek V portugalském Faz Goa začíná první závod letošního seriálu Mistrovství Evropy v autokrosu. Zde můžete sledovat aktuální výsledky. Už je uveřejněn seznam převzatých jezdců. Jsou již i výsledky měřáků.

Tomáš Baloun | 12.4.2008 So 15:34 | autokros | 3 komentáře

Pár fotek z testování

obrazek O víkendu proběhlo v Humpolci testování závodních speciálů pro rallycross a autocross. Zde je jedna fotogalerie od Petra Kubaty na Racingfoto.info

Pepa Špaček | 8.4.2008 Út 17:39 | autokros | 0 komentářů

Václav Fejfar se opět těší na závodění

Po téměř dvouleté pauze, vynucené stavbou nového závodního speciálu Škoda Fabia, se opět těší na autokrosové souboje dvojnásobný Mistr Evropy a čtyřnásobný Mistr ČR Václav Fejfar. V barvách Autoklubu Nová Paka vyrazí již 12. dubna k prvnímu závodu Mistrovství Evropy 2008, který se odehraje na známé „horké“ portugalské půdě ve Foz Coa.

Pepa Špaček | 1.4.2008 Út 22:13 | autokros | 10 komentářů

Školení Junior Buggy

obrazek V sobotu 29.4. proběhlo na motokárové dráze Starkar v Jihlavě školení jezdců junior buggy. Za jejich hojné účasti byl představen nový výbor střediska, ve složení: Předseda- Stanislav Zeman, místopředsedové- Luboš Pospíšilík, Radka Kupcová a členové Radek Kubíček a Petra Kramářová. Za FAS byli přítomni, předseda off-roadové komise pan Teichman a pan Berounský s panem Klimešem.

Pepa Špaček | 30.3.2008 Ne 11:30 | autokros | 11 komentářů

Ve Štikovské rokli se stále něco děje

obrazekDobře utajenou akcí bylo na prahu letošní závodní sezóny ve Štikovské rokli testování nového továrního speciálu Škoda Fabia S2000. „Vše se seběhlo velice rychle, když jsem byl telefonicky požádán zástupcem Škody o možnost testování nového vozu na nezpevněném povrchu.

Tomáš Baloun | 12.3.2008 St 19:49 | autokros | 9 komentářů

Zlatý volant pro Petra Bartoše

obrazekPetr Bartoš získal již čtvrtý Zlatý volant v kategorii autocross, rallyecross. Druhý skončil Tomáš Kotek a třetí místo obsadil Ladislav Hanák.

Tomáš Baloun | 16.2.2008 So 18:35 | autokros | 1 komentář