AOP okna

Sharon

bottom_kalendar

Rozhovor s Lukášem Hanžlem

obrazekNedávno jsem se setkal s Lukášem Hanžlem, který se vytratil z autokrosových tratí. Neodolal jsem a prináším vám s Lukášem rozhovor.

Tomáš Baloun | 7.2.2012 Út 22:45 | autokros, Rozhovory | 0 komentářů

Martin Šindelek: Obhájit titul je těžší, než ho získat

obrazek23-letý Martin Šindelek dosáhl v letošní sezóně svého největšího úspěchu, v dosavadní kariéře. Získal titul Mistra České republiky v divizi D6. Jak viděl Martin souboje ve své divizi a koho považoval za svého největšího soupeře se můžete dočíst právě nyní :-)

David Jeřábek | 5.2.2012 Ne 17:39 | Rozhovory, autokros, info | 0 komentářů

Pozvánka na autocrossový hokej/Aktualizace/

obrazek Z důvodu nemoci, hlavního organizátora Jiřího Breta, se autocrossový hokej odkládá, náhradní termín bude upřesněn v nejbližší době :-)

Rok s rokem se sešel a mladoboleslavský hokejový led opět zažije souboj „titánů“. Dva teamy, nadšení autocrossový jezdci, spousta zábavy, možnost sejít se mimo sezónu se svými známými a vidět jezdce autocrossu hrající si na hokejisty, to vše již příští neděli.

David Jeřábek | 31.1.2012 Út 15:32 | info, autokros | 8 komentářů

Ladislav a Jan Brožkovi divize TA

obrazekLáda Brožek patří mezi naše stále účastníky seriálu ME, jeho syn Jan startuje v závodech MMČR. Oba jezdci startovali s vozem Ford Focus. Jak to bude v nadcházející sezóně a jak se ohlížejí za sezónou minulou si můžete přečíst v následujícím článku.

Pavel Ondráček | 29.1.2012 Ne 22:52 | autokros | 4 komentáře

Ondřej Musil: Tam nahoru, bych se ještě jednou rád podíval

obrazekOndřej Musil, jezdec, který se již několik let drží v popředí výsledkových listin Mistrovství Evropy v divizi Buggy1600. Letošní rok obsadil v ME skvělé druhé místo, což pro něho, ale může být po loňském titulu Mistra Evropy zklamáním. Ondřeje jsem potkal na závodech motokár a povídali jsme si nejen o uplynulé autocrossové sezóně.

David Jeřábek | 26.1.2012 Čt 15:54 | autokros | 10 komentářů

Zlatý volant 2011

obrazekZlatý volant za rok 2011 získali 1.Václav Fejfar, 2. Petr Bartoš a třetí Petr Turek. Více zde

Tomáš Baloun | 24.1.2012 Út 12:44 | autokros | 11 komentářů

Zlaté oko

obrazekJako již každoročně tak i letos agentura Sport-Press vyhlásila fotografickou soutěž ZLATÉ OKO pro nejlepší snímek roku s tematikou motoristického sportu. Po loňském umístění Dády Jeřábka se letos umístil na krásném 7. místě Tomáš Němec. Fotograf, který fotí pro autokrosar.cz a je zároveň i komentátorem pořadu „O čem se mluví“, na kanále Sport 5. Tomášův snímek byl vybrán ze 107 snímků od 37 autorů. Zlaté oko vyhrál Petr Makušev druhý se umístil Marek Paulíček a bronzovou příčku obsadil Jiří Křenek.

Zlaté oko

Pepa Špaček | 21.1.2012 So 00:11 | autokros | 0 komentářů

Pozvánka na autoskijéring

obrazekA je to tu, počasí konečně pomalu začíná být zimní a přívaly sněhu zasáhly i níže položené oblasti. Možná se ptáte co je vlastně tu, je to sníh a s tím spojené závody na Semilsku… že jste o nich nikdy neslyšeli… chyba.. Jedná se o zde velice oblíbený autoskijéring, kde pravidelně startují i někteří jezdci z autocrossu.

David Jeřábek | 19.1.2012 Čt 17:26 | info | 0 komentářů

Petr Maršálek Divize D6

obrazekKe svému prvnímu rozhovoru v nové sezóně jsem si pro Vás čtenáře vybral Petra Maršálka. Tento jezdec už patří k inventáři Divize 6. V našem povídání se dozvíte jak se Petrovi loňská sezóna povedla nebo nepovedla :-) co nového připravuje a jaký byl první závod tohoto roku Autoslide 2012.

Pavel Ondráček | 17.1.2012 Út 22:47 | Rozhovory | 0 komentářů

Jedno významné autokrosové jubileum

obrazek10.1.2012 oslavil své „teprve“ sedmdesáté narozeniny bývalý autokrosový jezdec, který mi na otázku, jaký byl jeho největší sportovní úspěch, odpověděl: " Za celou kariéru si nejvíce cením vítězství při Setkání mistrů v Humpolci, když jsem pojel Havla, Hoška, Bartoše". Tímto jubilantem není nikdo jiný než duchem nestárnoucí Pepa Keřka. Za celou redakci přeji oslavenci hodně zdraví, štěstí a ještě mnoho příjemných setkání na autokrosových závodech.

Rozhovor z loňského roku

Pepa Špaček | 16.1.2012 Po 17:35 | autokros | 1 komentář

Rok 2012 a velká očekávání Aleše Mrkáčka

obrazek Děkujeme všem fanouškům za podporu v roce 2011, která náš team dohnala za vytouženým titulem Mezinárodního mistra České republiky 2011 a přejeme Vám všem mnoho úspěchů a zdraví v roce 2012!

Pepa Špaček | 14.1.2012 So 13:15 | autokros | 2 komentáře

AS 2012 pozná víťazov

obrazekPo dramatických rozjazdách a úžasných bojoch vo finále poznáme víťazov AUTOSLIDE 2012. V divízii 4×2 sa víťazom stal Stanislav Korytár pred Karolom Šedivým mladším a Jozefom Machovičom. Pohár pre víťaza kategórie 4×4 ostane opäť raz v Žarnovici zásluhou Jozefa Zimermena, ktorý zvíťazil pred Martinom Svobodom a Lubošom Greguškom.

Tomáš Baloun | 9.1.2012 Po 04:55 | Autoslide | 1 komentář